ایده ای جالب برای طراحی فروشگاه کفش

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۹۹ ، بازدید:۳۵۲۹

تیم Zemberek Design در طراحی داخلی فروشگاه کفشی واقع در استانبول ترکیه،از ایده خلاقانه و جذابی در قفسه بندی دیواره ها استفاده نموده است.

 

ایده ای جالب برای طراحی فروشگاه کفش

 

آنها به جای استفاده از قفسه بندی معمول و مرسوم،سیستم متحرک چوبی را ایجاد نمودمد که با پایین آوردن هر قطعه چوبی امکان ایجاد یک طبقه فراهم شود.با این ایده فروشندگان امکان تغییر نمای دیواره های فروشگاه خود را با توجه به نیازشان دارا خواهند بود و به عبارتی می توان گفت این فروشگاه دارای نمایی متحرک و قابل تغییر است.

 

ایده ای جالب برای طراحی فروشگاه کفش

ایده ای جالب برای طراحی فروشگاه کفش

 

این عناصر متحرک در پارتیشن های داخلی فروشگاه نیز بکار رفته اند که این مساله سبب شده این پارتیشن ها با پایین آمدن قطعات چوبی و یا بالا بودن آنها،دو نمای متفاوت داشته و تبدیل به یک دیوار متخلخل و یا دیواری صلب گردند.

 

ایده ای جالب برای طراحی فروشگاه کفش

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .