استفاده از رنگهای جذاب در فضای نشیمن کنار پنجره

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۰ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۱۳۵ ، بازدید:۳۰۸۱

فضای نشیمن کنار پنجره،جایی دنج و مناسب برای ریلکس کردن است.نشستن در چنین فضایی ،در حالی که کتابی را مطالعه می کنید و در عین حال به فضای بیرون نیم نگاهی دارید و از گرمای مطبوع یک نوشیدنی گرم لذت می برید،بهترین انتخاب برای سپری کردن یک بعدازظهر زیبا است.

 

 

می توان این فضا را از سایر نقاط اتاق خود جدا کنید تا تبدیل به یک نقطه کانونی گردد و یکی از بهترین راهها ،بدین منظور استفاده از رنگهای روشن جذاب است.

 

استفاده از رنگهای جذاب در فضای نشیمن کنار پنجره

 

  • در این فضا ،از رنگ نارنجی روشن برای نشیمن کنار پنجره استفاده شده که در برابر دیوارهای سفید رنگ  به آسانی خودنمایی می کند و با لبه نارنجی رنگ چرخیده به دور اتاق،به خوبی هماهنگی دارد.

استفاده از رنگهای جذاب در فضای نشیمن کنار پنجره

 

  • لوازم رنگارنگ اطراف نشیمن کنار پنجره نیز ،راهی عالی برای اضافه نمودن راحتی بیشتر به این نوع نیمکت است.

استفاده از رنگهای جذاب در فضای نشیمن کنار پنجره

 

  • نشیمن رنگی چسبیده به پنجره، به نوعی عنصری سرگرم کننده و نشاط آور در فضای داخلی خواهد بود،همانند اتفاقی که در کلاسهای مهدکودک زیر مشاهده می کنید.

استفاده از رنگهای جذاب در فضای نشیمن کنار پنجره

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .