کمد لباس از شاخه های درخت بید

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۲۸۵ ، بازدید:۴۰۲۳

Paul Ketz ،طراحی است که ایده سرگرم کننده و تعجب آوری را برای کمد لباس اجرایی نموده است.وی از شاخه های درخت بید با همان فرم طبیعی شان به عنوان جداره های کمد لباس استفاده کرده است.این شاخه های می توانند به راحتی از هم جدا شوند تا امکان دسترسی به لباسهای داخل کمد را بدهند.در داخل کمد ،تنها یک میله به عنوان رخت آویز قرار دارد.

 

کمد لباس از شاخه های درخت بید

 

یک ویژگی خاص این کمد،امکان برداشته شدن پانلهای شاخه ای و گذاشتن آنها در زیر باران برای جذب آب کافی و در نتیجه انعطاف پذیری شاخه ها است.با وقف زمان کافی ،حتی امکان اینکه شاخه های بید ،شکوفه بزنند ،نیز وجود دارد.

 

کمد لباس از شاخه های درخت بید

کمد لباس از شاخه های درخت بید

کمد لباس از شاخه های درخت بید

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .