خانه ای با کفپوش شیشه ای

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۲۸ ، بازدید:۳۱۷۱

تیم طراحی Andy Martin در هنگام طراحی آپارتمان 5 طبقه در لندن با درخواست کارفرما،مبنی بر داشتن فضایی روشن و پر نور مواجه شدند.بدین منظور آنها تصمیم گرفتند،از کف اصلی فضا به عنوان مجرایی برای عبور نور استفاده کنند.

 

خانه ای با کفپوش شیشه ای

 

 در کف اصلی این خانه ،دایره های شیشه ای قرار گرفته که امکان عبور نور و انتقال آن به طبقه پایین را می دهد.این ایده خلاقانه در عین منحصر به فرد بودن ،بازیهای نور و سایه بسیار زیبایی را در فضای خانه ایجاد نموده است.با ما همراه شوید تا نگاهی به این ایده مبتکرانه داشته باشیم...

برای توضیحات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید...

 

خانه ای با کفپوش شیشه ای

خانه ای با کفپوش شیشه ای

خانه ای با کفپوش شیشه ای

خانه ای با کفپوش شیشه ای

خانه ای با کفپوش شیشه ای

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .