طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۴۹ ، بازدید:۱۹۹۳

تیم طراحی Ines Brandao Arquitectura  آپارتمان کوچکی را با ایده استفاده از مبلمان های چندمنظوره طراحی نموده اند.با ما همراه باشید...

 

طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

 

تختخواب در این فضا در نگاه اول کاملا مخفی است،در صورت بیرون کشیدن آن از داخل کمد می تواند به عنوان مبلی برای استراحت مورد استفاده قرار گیرد.هنگامی که تشک تخت به طور کامل بیرون کشیده شود،می توانید یک تختخواب دو نفره را مشاهده کنید.

پلکان سفید رنگی ، در کنار تختخواب قرار دارد که هریک از پله های آن می تواند به عنوان یک کشو بیرون آمده و نقش کمد را برای این فضای کوچک داشته باشد.

 

طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

طراحی داخلی یک آپارتمان کوچک

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .