نقاشی پیوسته و شگفت انگیز هنرمند فرانسوی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۳۷۷ ، بازدید:۳۲۹۶

هنرمند فرانسوی duo DFT ،نقاشی های جالب و خاطره انگیزی را بدون برداشتن دست از کاغذ و بصورت پیوسته ترسیم می کند.duo به همراه دو تن از دوستانش با نامهای Emma و Stephane که هم اکنون در پاریس و برلین هستند،مشغول فعالیت است. وی عنوان می کند:"ما ایده پیوستگی را از طریق خطوط آثار هنری مینیمالیستی کشف کردیم."او می گوید:در طی یک فرآیند خلاق،ما به سراغ راههای مختلفی که غنی و پیچیده به نظر می آیند،می رویم.سپس برای حذف آنچه که ضروری نیست،اقدام می کنیم و این یک فرایند بلوغ است که گاهی این  رها کردن و از دست دادن ،دردناک است." در حال حاضر آدیداس،Adobe،Nissan و تعداد دیگری از برندهای معروف از جمله مشتریان آنها هستند.
 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .