کلکسیونی جدید ازEndri Hoxha

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۴۵ ، بازدید:۳۹۸۲

 کلکسیون یک-دو، مجموعه ای از لوازم است که توسط Endri Hoxha،طراح کانادایی و موسس استودیوی طراحی  Ehoeho  ساخته شده است. تمام لوازم مجموعه یک- دو  ،یک المان مشترک دارند و آن وجود محفظه ای عمودی برای قرار دادن مجلات ، کتابها و مدارک است.نیمکت یک-دو مبلمانی است شبیه یک نیمکت با این واقعیت که شما می توانید روی آن بنشینید. حضور محفظه های عمودی در بدنه نیمکت یک-دو به شما این امکان را می دهد که زمانی که نشسته اید ، مجلات برای خواندن در دسترس شما باشند.

 

Endri Hoxha

 کلکسیون یک-دو

نیمکت یک-دو

به دنبال کانسپت اولیه، طراح میز بلندی را طراحی کرد، میزی با پایه های فلزی به شکل  گیره مو . اگر شما یک صندلی اضافه کنید، میز به راحتی به عنوان یک میز تحریر عمل می کند و محفظه ها به عنوان فضایی برای نگهداری مدارک و تجهیزات اداری مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین میز یک-دو می تواند یک میز قهوه خوری بسیار زیبا باشد. تمامی قطعات از چوب سخت ساخته شده اند و با رنگ های مختلف قابل اجرا هستند. با یک قابلیت دسترسی کوچک و یک طراحی بی نظیر، این مبلمانها می توانند جایگاه خود را در هر اقامتگاهی پیدا کنند.

 

میز کلکسیون یک - دو

المان مشترک درکل مجموعه

منبع:homeworlddesign

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (سارا رضوی خبیر - مدیر)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .