افتتاح منطقه طراحی لندن در شبه جزیره گرینویچ

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۷ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۲۴۶۷

منطقه طراحی لندن در شبه جزیره گرینویچ ۲۴ شهریور افتتاح شد و شامل ۱۶ ساختمان برای فضای کاری بیش از هزار نفر در هشت استودیو معماری مشهور است. به گزارش گروه معماری هنرآنلاین ،  هدف این پروژه جمع‌آوری استارتاپ‌ها، هنرمندان و کارآفرینان در کنار هم برای ایجاد محیطی خلاق است. این منطقه بر اساس چشم‌انداز اکوسیستم خلاق طراحی شده که مشاغل مختلف و افراد بتوانند به راحتی با یکدیگر همکاری و تبادل‌نظر کنند. این پروژه ۲۴شهریور ماه با مجموعه‌ای از رویدادها برای معرفی جامعه خلاق افتتاح شد.

هر شرکت به طور مستقل دو ساختمان بر پایه زیباشناسی‌های مختلف طراحی کرده  است. نکته قابل توجه این است که هیچ‌کدام از شرکت‌های معماری از طراحی دیگر گروه‌ها مطلع نبودند. ساخت این مجموعه‌ها  در دراز مدت باعث توسعه تجارت جهانی خلاق در این منطقه خواهند شد. این پروژه ساختمان‌ها و سبک‌های مختلف معماری شهرهای توسعه‌یافته در طول یک بازه زمانی را طراحی کرده است. 

 

افتتاح منطقه طراحی لندن در شبه جزیره گرینویچ , افتتاح , منطقه طراحی لندن , شبه جزیره گرینویچ , گرینویچ , هلن آروانیتاکیس , مدیر بخش طراحی پروژه ,

 

هلن آروانیتاکیس، مدیر بخش طراحی پروژه، معتقد است: «تصمیم برای مشارکت معماران برجسته از ابتدا برای طراحی منطقه ضروری بود. ما مصمم بودیم که باید یک شهر پویا، جذاب و هیجان انگیز طراحی کنیم، جایی که شما را به حرکت وا دارد و باعث ایجاد تفکر خلاق و همکاری شود.»

این ساختمان‌ها در یک مکان مستطیل شکل در پشت ساختمان Gateway طراحی شده و دوازده ساختمان نیز در اطراف محوطه به شکل مربع ساخته شدند. در ساخت این مجموعه از مواد و متریال‌های مختلف از جمله بتون، فلز،شیشه، آجر، رنگ‌های متنوع استفاده شده است.

توسعه این منطقه شامل فضاهای کاری مقرون‌به‌صرفه، استودیوها و کارگاه‌ها، امکانات ورزشی، بازار مواد غذایی و فضاهای اختصاصی به فعالیت‌های تفریحی و فرهنگی است.

 

افتتاح منطقه طراحی لندن در شبه جزیره گرینویچ , افتتاح , منطقه طراحی لندن , شبه جزیره گرینویچ , گرینویچ , هلن آروانیتاکیس , مدیر بخش طراحی پروژه ,

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .