خوابیدن در آشیانه پرنده در کنیا

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۵۳۸ ، بازدید:۲۸۹۶

Segera و NAY PALAD با همراهی معمار Daniel Pouzet،به تازگی طراحی ویلایی شبیه آشیانه پرنده در Segera Retreat کنیا را به اتمام رسانده اند.

 

خوابیدن در آشیانه پرنده در کنیا

 

این ویلا در بالای زمین واقع شده و دارای چشم انداز 360 درجه به بیابان های اطراف است،کف بام همچون لانه پرنده توسط شاخه های درخت  احاطه شده است.این ویلا،دارای یک اتاق خواب ،یک حمام کاملا مجهز با آب جاری و دارای تکنولوژی سلولهای گرمایی خورشیدی وهمچنین یک توالت است.

این ویلا از لحاظ فنی برای دومهمان ،طراحی شده اما امکان خوابیدن افراد در عرشه طبقه بالا(بام )نیز وجود دارد.

 

خوابیدن در آشیانه پرنده در کنیا

خوابیدن در آشیانه پرنده در کنیا

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .