طراحی جواهرات از روی نقشه شهرها

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۵۵۱ ، بازدید:۲۹۰۳

جواهرساز و طراح صنعتی TaliaSari،مجموعه جدیدی شامل گردنبند،حلقه و سنجاق سینه را طراحی نموده که از پلان شهرهای مختلف الهام گرفته شده است.وی با استفاده از یک نرم افزار نقشه برداری آنلاین توانسته نقشه یک شهر خاص را برجسته نموده و تبدیل به زیورآلات نماید.

 

طراحی جواهرات از روی نقشه شهرها

 

هرقطعه از کلکسیون وی،با استفاده از یک نقشه ذهنی طراحی شده،با انتخاب بخشی از نقشه شهر،برجسته سازی آن و استفاده و از متریال نقره یا طلا به عنوان پوشش نهایی.امکان طراحی سفارشی از دیگر نکات جالب طراحی می باشد که با انتخاب منطقه و نقشه ای خاص برای مثال شهر ها و شهرستان های مختلف برای درخواست مشتریان قابل اجرا می باشد.

 

طراحی جواهرات از روی نقشه شهرها

طراحی جواهرات از روی نقشه شهرها

طراحی جواهرات از روی نقشه شهرها

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist و تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .