مرتب کردن کشوهای لباس در چند دقیقه

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۱ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۶۸۷ ، بازدید:۲۷۴۶

به ایام نوروز و خانه تکانی نزدیک می شویم.یکی از جاهایی که همیشه نه تنها در این روزهای بخصوص، بلکه در تمامی ایام سال نیاز به مرتب شدن دارد،کمدها و کشوهای لباس و سایر لوازم شخصی ماست.در ویدئو امروز می بینید که چطور با استفاده از چند وسیله بسیار ساده می توان به لباسها و وسایل نظم بخشید و کشوهایی مملو از لباس که به سختی می توان آنها را باز و بسته نمود،تنها با استفاده از سبدها یا جعبه های مقوایی و تقسیم کننده های مختلف به آسانی سازماندهی می شوند.با ما همراه باشید...

 

Your browser doesn't support video.
Please download the file: video/mp4

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: تحریریه ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .