کلبه باغ چهارفصل

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۲۷۶ ، بازدید:۴۷۸۲

کلبه باغ چهارفصل، که توسط شرکت  Garden Igloo 360،طراحی شده ،یک گنبد ژئودزیک  دوستدار محیط زیست، است که فضایی منحصر به فرد را درطول سال، درهرمکانی از حیاط و یا باغ شما فراهم می سازد.این مکان می تواند به گلخانه شما و یا یک کنج دنج برای مطالعه،تبدیل شود .

کلبه باغ چهارفصل

گنبد ژئودزیک

ارتفاع این گنبد 2/2 متر و قطر مقطع آن، 3/6 متر می باشد.ماده اصلی آن،خاصیت ضد زنگ زدن و ضد پوسیدن دارد واز همه مهمتر قابل بازیافت است.طراحی گنبد، به گونه ای است ،که در برابر باد مقاوم بوده و قادر به حفظ درجه حرارت داخلی خود می باشد،به گونه ای که برای رشد گیاهان مناسب است. امکان استفاده حداکثر از انرژی خورشیدی را بوسیله حفظ گرمای جذب شده از اشعه های خورشید برروی سطح بیرونی گنبد،داراست، که سبب می شود، در فصول سرد سال به عنوان یک مرکز گرمایش عمل کند. علاوه براین،طراحی آن، اجازه تهویه هوای دایره وار، با دوپنجره تخلیه را می دهد، تا در برخی از روزها به گیاهان امکان تنفس هوای تازه را بدهیم یا با باز کردن پنجره ها، از نسیم تابستان لذت ببریم.

مشخصات فنی گنبد

نوع دیگر آن، بصورت یک سایبان،طراحی شده، تا در روزهای گرم تابستان، امکان ارتباط بصری کامل با فضای بیرونی را برقرار کرده و درعین حال ،در برابر اشعه های خورشید،نیز از شما محافظت کند.    

سلیبان ژئودزیک

دید درشب به کلبه باغ

گلخانه کوچک

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .