آبشار یخ زده , چین , شهر بیجی

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۶۶ ، بازدید:۵۲۹

آبشاری یخ زده در نزدیکی شهر بیجی در جنوب غرب استان گوئیژو (Guizhou) در چین، گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.این آبشار کریستالین که ارتفاعی حدود ۳۰ متر دارد نمایی شگفت‌انگیز را در میان کوههای این منطقه بوجود آورده است.

 

آبشار یخ زدۀ چین

 

منظرۀ این آبشار از فاصلۀ دور، مانند مجسمۀ یخی بزرگی است که از صخره‌ای آویزان شده است.گردشگران مجبورند مدتی بیش از دو ساعت را پیاده روی کنند تا به این مکان رسیده و تماشاگر چشم‌اندازی کم‌نظیر باشند.

 

آبشار یخ زدۀ چین

آبشار یخ زدۀ چین

آبشار یخ زدۀ چین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: euronews

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .