شناسنامه مرمتی آثار موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان تهیه می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۷۴ ، بازدید:۸۸۰

وضعیت آثار موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان بررسی و شناسنامه مرمتی این آثار تهیه می‌شود.

 

شناسنامه مرمتی آثار موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان تهیه می‌شود

 

گروهی از متخصصان و کارشناسان مرمت آثار، وضعیت آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان را بررسی و شناسنامه مرمتی آن‌ها را تهیه می‌کنند.

پس از بازدید معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان در 14 اردیبهشت ماه سال جاری و ضرورت بررسی آثار، گروهی از متخصصان و کارشناسان مرمت تا پایان خردادماه ، با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، با بررسی وضعیت آثار، شناسنامه و مشخصات مرمتی آثار موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان را تهیه می‌کنند.

پس از بررسی آثار و تهیه شناسنامه مرمتی، برنامه‌ریزی لازم در خصوص ترمیم آثار مورد نظر، صورت خواهد گرفت.

موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان، گنجینه‌ای از آثار هنرمندان خارجی، آثاری از هنرمندان شاخص نوگرای ایران، مجموعه‌ای از آثار سهراب سپهری و آثار علی اکبر صنعتی دارد.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .