طراحی مبتکرانه صندلی Babu

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۷۹۱ ، بازدید:۱۳۵۰

طراح اسپانیایی Jordi Ribaudí ،در طراحی صندلی  Babu،نگاهی خاص و مبتکرانه به موضوع داشته است.وی در طراحی خود از سفرهای قبایل بیایانی الهام گرفته است،زمانی  که انسانها  در فاصله کمی از زمین می نشستند.Babu وسیله ای برای استراحت و مدیتیشن است،جایی همچون یک پناهگاه.

 

طراحی مبتکرانه صندلی Babu

 

طراحی صندلی ،شامل یک قطعه چرمی ،به عنوان پشتی صندلی و پایه های کوتاه برنجی که ساختار اصلی صندلی را نگه داشته و کوسنی نرم برای راحتی بیشتر هنگام نشستن است.

 

طراحی مبتکرانه صندلی Babu

 

این صندلی که به سفارش کمپانی تولید مبلمان TORU طراحی شده ،از یک قطعه چرم طبیعی به ضخامت 6 میلی متر تشکیل شده ،که برنزه شده و پوششی از جنس موم داراست.استفاده از این قطعه چرمی می تواند در طول زمان، باعث ایجاد طیف رنگی متفاوت گردد.

 

طراحی مبتکرانه صندلی Babu

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .