ایده ای فوق العاده و بسیار کاربردی برای سازماندهی روسری ها و کمربندها

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۸۴ ، بازدید:۴۸۵۹

اگر شما هم برای نگهداری از روسری ها و کمربندهای خود،جای مشخصی ندارید و یا اینکه کمد یا کشوی مربوط به آنها ،همیشه شلوغ و نامرتب است،پس هرچه سریعتر دست به کار شوید.این وسیله ،بهترین چیزی خواهد بود که خودتان آن را ساخته اید.این وسیله باعث صرفه جویی در فضا شده ودرصورت استفاده ازآن، دیگر لازم نیست همه جا را برای پیدا کردن روسری مورد نظر خود بگردید و یا نگران چروک شدن و نامرتب بودن آن باشید.

آویز روسری و کمربند

وسایل لازم :

تخته سه لا

قلاب

لاک الکل مبلمان

برخی ابزارهای نجاری

سازماندهی روسری ها و کمربندها

ایده کاربردی برای مرتب کردن روسری ها و کمربندها

شما نیاز به حفره های دایره ای به اندازه دلخواه ،برروی تخته چوبی و نیز شیارهایی برای کمربندهای خود خواهید داشت.همه چیز باید بسیار تمیز و با دقت انجام شود،زیرا در صورت داشتن بریدگی برروی چوب ،به روسری و یا کمربند شما آسیب خواهد رسید.بعد از ساب زدن تخته سه لا ،از یک لایه الکل برروی آن استفاده کنید.درنهایت با ایجاد یک سوراخ کوچک،در انتهای بالایی صفحه چوبی،قلاب را به آن متصل کنید.قلاب را داخل کمد خود آویز کرده و از استفاده از آن لذت ببرید.

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .