نمای شاخص رستورانی در برزیل

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۸۴ ، بازدید:۱۶۸۶

معمار و طراح داخلی  David Guerra ،به تازگی طراحی و اجرای رستوران جدیدی در Belo Horizonte برزیل رابه اتمام رسانده است.این رستوران دارای نمایی از آلومینیوم زرد رنگ است.

نمای شاخص رستورانی در برزیل

نمای شاخص رستورانی در برزیل

 

 

در فضای داخلی ،دیوارها از جعبه های چوبی در اندازه های مختلف و با میزان نفوذپذیری متفاوت پوشش داده شده اند که اشاره ای به بازارهای عمومی سنتی شان است.

نمای شاخص رستورانی در برزیل

 

برای اضافه نمودن کمی رنگ به فضای چوبی داخل،نیمکتهای آبی رنگ روشن در یک امتداد بر روی دیوار قرار گرفته اند و همچنین از صندلیهای قرمز رنگ همراه با نورپردازی بر روی سقف ،استفاده شده است.

نمای شاخص رستورانی در برزیل

نمای شاخص رستورانی در برزیل

 

 

بخش خدمات رستوران دارای دیواری آبی رنگ برای هماهنگی بیشتر با رنگ نیمکتها و نیز کانتر سیاه رنگ در تطابق با رنگ رویه کابینتها می باشد.

 

نمای شاخص رستورانی در برزیل

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .