ایده ای جالب برای تزیین تخم مرغ رنگی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۲۹۹ ، بازدید:۶۰۰۳

در آستانه بهار طبیعت و آماده شدن برای نوروز،چیدن سفره هفت سین و آماده کردم لوازم آن ،حس و حال خاصی دارد.در ادامه مطالب گذشته دررابطه با تزیین سبزه های نوروزی ، هفت سین های خلاقانه و خلاقیت در تزیین تخم مرغ هفت سین، امروز میخواهیم یک شیوه آسان و جالب برای تزیین تخم مرغ رنگی سفره هفت سین را آموزش دهیم.با ستاوین همراه شوید،تا باهم، به تماشای این ویدئو بنشینیم...

موادلازم:

  • تخم مرغ
  • آب
  • سرکه سفید
  • رنگ خوراکی
  • کش های باریک

روش کلی رنگ آمیزی : آب + سرکه سفید + ماده رنگی جوشانده می شود و پس از سرد شدن تخم مرغ در این مایع قرار میگیرد ( برای 1 لیوان آب 2 قاشق غذاخوری سرکه سفید لازم است ).

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .