پاویون ایتالیا , اکسپو 2015 میلان

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۲ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۰۷۷ ، بازدید:۱۷۵۷

پاویون ایتالیا , اکسپو 2015 میلان

 

شرکت ایتالیایی نـِـمـِسی و همکاران، یک ” جنگل شهری” با مساحت 13 هزار متر مربع را به عنوان پاویون ایتالیا در اکسپو میلان 2015طراحی نموده اند. همچون فضایی پوشیده از گره ها، این پوسته ی شاخه مانند، یک ساختار شش طبقه می باشد که از 900 پنل سیمانی بیودینامیک i.active تشکیل شده است که آلودگی هوا را جذب و به نمک های خنثی تبدیل می نماید.

در حالی که این پاویون، هوای اطراف خود را پاکیزه می نماید، با استفاده از شیشه های فتوولتائیک، انرژی مورد نیاز خود را نیز تولید می نماید. در کنار بازی زیبای فضاهای سلب و وُید ها در این پاویون، یک فضای میدانی باز، به عنوان نقطه اصلی ورود برای بازدیدکنندگان طراحی شده است. از این میدان، بازدیدکنندگان می توانند به چهار بلوک متصل به آن راه یابند که شامل نمایشگاه، آتریوم، دفاتر و فضاهای کنفرانس می باشند.

علاوه بر این، نمسی، مجموعه ای از ساختمان های موقت کاردو را نیز طراحی می نماید؛ اینستالیشن هایی که در اکسپو، به عنوان فضاهای نمایشگاهی اضافی، رستورانها و محل اجتماعات استفاده خواهند گشت. پاویون ایتالیا، یکی ار معدود ساختارهای دائمی ساخته شده در اکسپو 2015 خواهد بود.

(منبع توضیحات : http://www.hichgroup.com )

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .