پل Hong Kong–Zhuhai–Macau , چین , سال 2018

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۳ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۰۷۹ ، بازدید:۱۰۹۱

پل Hong Kong–Zhuhai–Macau , چین , سال 2018

پل هنگ کنگ-ماکائو-ژوهای ( Hong Kong–Zhuhai–Macau Bridge ) منطقه ژوهای در جنوب چین را به هنگ کنگ و ماکائو وصل می‌کند. طولانی‌ترین گذرگاه دریایی جهان در جنوب چین است.

این پل و مسیری که آن را به جاده متصل می‌کند در مجموع ۵۵ کیلومتر طول دارد و هنگ‌کنگ را به شبه‌جزیره ماکائو و به شهر جوهای در خاک چین متصل می‌کند. هزینه ساخت این پل حدود ۲۰ میلیارد دلار شده‌است.

 

پل Hong Kong–Zhuhai–Macau , چین , سال 2018 , Hong Kong–Zhuhai–Macau Bridge , پل , Bridge , ژوهای , هنگ کنگ , ماکائو , طولانی‌ترین گذرگاه دریایی , جنوب چین , شبه‌جزیره ماکائو , Hong Kong

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .