زیباترین رودخانه جهان

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۱۴ ، بازدید:۷۳۶۶

"کانو کریستالز" یا" رودخانه پنج رنگ "در سیرا د لا ماکارنا، کلمبیا، به معنای واقعی در پایان فصل بارانی شکوفا می شود. هنگامی که سطح آب و جریان آن در این رودخانه کاهش می یابد، یک گیاه آبزی بومی به نام ماکارنیا کلاویگرا به رنگ صورتی - این رنگ از گیاه در برابر تابش نور خورشید محافظت می کند - رودخانه را پر می کند.

از سوی دیگر، رودخانه پنج رنگ ،منزلگاه حفره های متعددی از سنگ های رسوبی پرکامبرین بوده و مناظر زیبایی، به واسطه جریان آب ورودی به داخل آنها ایجاد می شود. بسیاری این رودخانه رنگین کمانی را به واسطه تنوع رنگی موجود در آب های آن، زیباترین رودخانه جهان عنوان کرده اند.

رودخانه پنج رنگ

زیباترین رودخانه جهان

رودخانه رنگین کمانی

رودخانه ای در کلمبیا

تصاویری از زیباترین رودخانه جهان

کانو کریستالز

رودخانه زیبا و حیرت انگیز

منبع: زیست نیوز

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .