مانیتور چندکاره

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۳۱۵ ، بازدید:۳۳۸۴

وسیله ای مفید و کاربردی ،اختراعی ازByeong Min Choe ،ترکیبی از مانیتور،پرینتر و اسکنر در یک دستگاه.میزکار شما،با داشتن این وسیله منحصر به فرد، سازمان یافته تر و دارای فضای آزاد بیشتری خواهد بود.مانیتور لمسی به شما اجازه می دهد، تا ابعاد موردنظر خود برای چاپ، را انتخاب و تنظیم نمایید.شما همچنین می توانید یک عکس و یا یک متن را برروی صفحه کاغذ چاپ کنید.کاغذ چاپ شده  ازقسمت زیرین مانیتور خارج می شود.

برای اسکن کردن یک مطلب،کافی است آن را داخل دستگاه قرار دهید تا برروی صفحه ،به نمایش درآید.مانیتور 27 اینچی ،امکان رویت مطالب در سایز مناسب را ایجاد می کند.این دستگاه با قابلیتهای فراوانش باعث افزایش بهره وری و کارایی در حین کار می شود، اگرچه ممکن است برای چاپ اسناد در ابعاد زیاد،به دلیل ظرفیت محدود سینی کاغذ آن مناسب نباشد،اما برای استفاده های فوری بسیار ایده آل خواهد بود.

مانیتور چندکاره

مانیتور،پرینتر و اسکنر

دستگاه چندکاره

مانیتوری که پرینت می گیرد.

مانیتور منحصر به فرد

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .