تحقیقی در معماری منظر و روش‌شناسی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۴ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۵۵ ، بازدید:۶۹۵

نشست تخصصی تحقیق در معماری منظر؛ روش‌ها و روش‌شناسی برگزار می‌شود. به سرویس معماری هنرآنلاین , در ادامه سلسله برنامه‌های گالری نظرگاه، "نشست تحقیق در معماری منظر؛ روش‌ها و روش‌شناسی" برگزار می‌شود.

در این نشست ناصر براتی، عضو هیات علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)؛ سید امیر هاشمی زادگان، مترجم و ویراستار کتاب؛ رضا کسروی، مترجم و ویراستار کتاب و سید امیر منصوری، عضو هیات علمی دانشگاه تهران به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

 حضور برای عموم در این نشست آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این جلسه دوشنبه، ۱۰ تیر ماه ۹۸، از ساعت ۱۷ به گالری نظرگاه واقع در خیابان آزادی، خیابان دکتر قریب، شماره ۲۳ مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۶۶۹۱۵۸۲۹ – ۶۶۴۳۵۹۸۵ تماس حاصل کنند.

 

 

تحقیقی در معماری منظر و روش‌شناسی , تحقیق , معماری منظر , روش‌شناسی , ناصر براتی , دانشگاه بین‌المللی امام خمینی , امیر هاشمی زادگان , رضا کسروی , گالری نظرگاه , سلسله برنامه‌های گالری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .