برج های Bosco Verticale , اثر استودیو طراحی Boeri Studio , ایتالیا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۹۳ ، بازدید:۵۹۸

برج های Bosco Verticale , اثر استودیو طراحی Boeri Studio , ایتالیا

 در این ساختمان به جای استفاده از نما به سبک سنتی از کانسپت نمای سبز استفاده شده است، " این امر موجب به وجود آوردن یک میکرواقلیم مجزا می شود". به طور کلی ،480 درخت بزرگ، 250 درخت کوچک، 11000 گیاهان پوشش زمینی و 5000 درختچه، ساختمان را احاطه کرده است که به تولید رطوبت، اکسیژن، جذب CO2 و ذرات گرد وغبار کمک می کند. در حالی که در بام سلول های خورشیدی به خودکفایی مجموعه کمک می کنند، پساب ساختمان تصفیه شده و دوباره برای آبیاری گیاهان بومی فراوان به کار رفته در سایت استفاده می شود.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .