خانه Fransworth , اثر Mies Van Der Rohe , آمریکا , سال 1950

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۷ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۰۰ ، بازدید:۱۴۰۹

خانه Fransworth , اثر Mies Van Der Rohe , آمریکا , سال 1950

خانه فارنزورث خانه‌ای است که معمار معروف میس فن در روهه، در سال ۱۹۵۱ در ایلینوی آمریکا طراحی کرده‌است و جز یکی از برترین آثار معماری قرن بیستم به‌شمار می‌رود. این خانه نمایشی در سبکی از معماری به نام سبک بین‌المللی ساخته شده آست. این خانه هم‌اکنون یک مکان تاریخی ملی آمریکا است.

 

خانه Fransworth , منزل , Mies Van Der Rohe , آمریکا , سال 1950 , خانه , Fransworth , معمار معروف , لودویش میس فن در روهه , ایلینوی آمریکا , معماری قرن بیستم , سبک بین‌المللی 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .