مرکز آموزشی در سنگاپور

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۲۲ ، بازدید:۴۸۲۸

مکان : سنگاپور
مشاور طراحی معماری : Heatherwick Studio
کارفرما : Nanyang Technical University

با یک نگاه اتفاقی، می توان عنوان شگفت انگیز را به Thomas Heatherwick داد، که چطور در میان معماران به شهرت رسید . با بررسی کارهای استودیو Heatherwick در می یابیم که تعداد کارهای کامل شده وی کم و اکثر پروژه های وی کوچک مقیاس بوده اند، همچون کیوسک ها , طراحی های داخلی , کافی شاپ . . .  . 

با نگاهی به  وب سایت استودیو Heatherwick، این معمای پروژه های جدا از هم در مقیاس های کوچک  و متوسط و بزرگ روشن می گردد.یکی از بزرگترین پروژه های این دفتر ،مرکز آموزشی می باشد که مربوط به دانشگاه فنی Nanyang در سنگاپور می باشد .

Learning Hub

با توجه به توضیحات Heatherwick ،برای داشتن بالاترین کارایی ورعایت اصول زیست محیطی ،مصالح به کار رفته در بنا ، کلیه ستون ها ، طبقات، هسته مرکزی و . . .  به صورت واحد و از بتن می باشند .

Learning Hub

Learning Hub 2

Learning Hub

Learning Hub

Learning Hub

Learning Hub

Learning Hub

منبع : archdaily

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .