فرودگاه داکسینگ , اثر Zaha Hadid Architects و ADP Ingenierie , پکن (مستند یک)

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۳۲ ، بازدید:۷۲۷

فرودگاه داکسینگ , اثر Zaha Hadid Architects و ADP Ingenierie , پکن (مستند یک)

ژوئن 2019 کار ساخت‌ و ساز این فرودگاه به اتمام رسید و بازرسی‌های نهایی تا 15 سپتامبر 2019 انجام شد. این افتتاح در زمانی مناسب برای بزرگداشت هفتادمین سالگرد جمهوری خلق چین (۱ اکتبر) انجام شد. فرودگاه بین المللی داکسینگ پکن در تاریخ 26 سپتامبر 2019 با اولین پرواز تجاری در ساعت 10:12 (UTC + 8) به طور رسمی افتتاح شد. این مرکز به عنوان قطبی برای شرکت های هواپیمایی اتحاد SkyTeam و برخی از اعضای Oneworld خدمت خواهد کرد.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: شبکه هنر و معماری ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .