خانه تام کروز

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۳۳ ، بازدید:۳۸۰۲

تام کروز،زمین 120 هکتاری خود کمی خارج ازشهر Telluride (شهر محبوب اسکی کولو رادو) را برای فروش گذاشت.خانه ای با حس و حال روستایی و دارای آرایش سه گوش که مسیرهای پیاده روی آن پوشیده از درختان زیبا و مناظر خیره کننده کوههای اطراف است.این زمین شامل خانه ای با مساحت 900 مترمربع با چهار اتاق خواب ،شش حمام،یک کتابخانه،یک سالن ورزشی و یک اتاق ضبط می باشد.مهمانسرای 150 متری این خانه ،دارای سه اتاق خواب و سه حمام می باشد و همچنین دارای یک زمین ورزشی برای هاکی روی یخ،تنیس و بسکتبال می باشد.بازیگر فیلم "ماموریت غیر ممکن5"، استفاده نکردن از این خانه در سالهای اخیر  را دلیل به فروش گذاشتن آن عنوان کرده است.

خانه تام کروز

Tom Cruise

خانه تام کروز در شهر محبوب اسکی کولو رادو

خانه کروز در آمریکا

خانه افراد مشهور

منبع:mansion-homes

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .