دوربین سرگرم کننده جاسوسی

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۵۰ ، بازدید:۴۴۳۹

Spy Cam Peek-I ،ابزار جاسوسی جذابی که برروی دوربین گوشی هوشمند شما ،همچون یک مگنت نصب شده و فضای اطراف را با یک چرخش با زاویه 90 درجه پوشش می دهد.این لنز متحرک بیرونی،از یک آینه آکریلیکی با جنس خوب ساخته شده است، که دربدنه بیرونی دارای استیکر جالبی است که اطرافیانتان را با ظاهر جذابش فریب می دهد. این وسیله قابلیت چرخش 360 درجه ای را داراست ،بنابراین شما می تانید از هر سوژه ای با هر فاصله ای در اطرافتان عکس بگیرید.

دوربین جاسوسی سرگرم کننده

 Spy Cam Peek-I

دوربین سرگرم کننده جاسوسی

لنز متحرک بیرونی

منبع:bonjourlife

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .