بازسازی هوشمندانه یک آپارتمان

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۵۵ ، بازدید:۳۷۲۳

آپارتمانی که درواقع دارای یک خواب و یک حمام بوده و توسط Manyan Zusman،بازسازی شده است.این آپارتمان در تل آویو واقع شده ودرحال حاضر ویژگیهای یک اتاق اضافی به عنوان فضای کار و یک حمام مهمان را داراست.

بازسازی هوشمندانه آپارتمان

به جز یک دیوار یک متری ،دیوار دیگری در این آپارتمان وجود ندارد.فضاها از طریق کمدهای سفارشی و پارتیشن های شیشه ای ازهم جدا شده اند.به این ترتیب کل آپارتمان جادارتر و هریک از فضاها دارای عملکرد چندگانه می باشند.

فضای مشترک و اتاق خواب و اتاق کار،دو منطقه مجزا ازهم را شکل داده اند.آشپزخانه و نشیمن نیز به هم اتصال داده شده و تشکیل یک فضای مستقل کوچک داده اند.کانسپت استفاده از تلویزیون گردان، باعث شده تا همه افراد درهر مکانی بتوانند از آن استفاده کنند.این ایده حتی به بالکن باز این آپارتمان نیز ،چهره خاصی بخشیده است.

آشپزخانه

آشپزخانه ساده و مدرن است و چیدمان آن بطور کلی در هماهنگی با کل آپارتمان می باشد.

نشیمن

بالکن زیبای آپارتمانی در تل آویو

اتاق خواب

اتاق خواب،اتاق کار و حمام

پلان آپارتمان

مقطعی از آپارتمان

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .