نشست چالش‌ها در فرآیند طراحی معماری در مشهد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۷۵ ، بازدید:۴۲۷

نشست چالش‌ها در فرآیند طراحی معماری ۲۳ بهمن‌ در دانشگاه بین‌المللی امام‌ رضا‌ (ع) برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، دانشگاه بین‌المللی امام‌ رضا‌ (ع) سمینار  چالش‌ها در فرآیند طراحی معماری  را در جهت بازخوانی موضوع طراحی در معماری معاصر برگزار می‌کند.

این نشست که با حضور دکتر حمید ندیمی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، تلاش دارد چالش‌های معماران در زمینه طراحی را بازخوانی و با مخاطب آن را مطرح کند. این نشست روز چهارشنبه، ۲۳ بهمن‌‌ماه از ساعت ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری اسلامی دانشگاه بین‌المللی امام‌ رضا‌(ع) واقع در مشهد، بلوار شهید منتظری، در فاصله منتظری ۵ و ۷، برگزار و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

علاقمندان برای حضور در این نشست تا ساعت ۱۳ سه‌شنبه ۲۲ بهمن زمان دارند تا با مراجعه به لینک این نشست، برای حضور ثبت نام کنند.

 

نشست چالش‌ها , فرآیند طراحی معماری , مشهد , طراحی معماری , دانشگاه بین‌المللی امام‌ رضا‌ , بین‌المللی امام‌ رضا‌ , دانشکده هنر و معماری اسلامی ,

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .