ساخت مدل های مطالعاتی معماری ( Study models ) : انتخاب متریال

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۲۲ ، بازدید:۳۹۹

در ویدئوی دوم در مجموعه چند قسمتی ما در مورد مدل معماری ، مدل مورد علاقه من را در ساخت مواد و دلایلی که ممکن است شما یک ماده را بر دیگری انتخاب کنید بررسی می کنیم.  انتخاب مواد در بیشتر موارد بستگی به هدف مدل , همانطور که در قسمت یک گفتیم , دارد  و این تنها عاملی است که بیشترین تأثیر را بر هزینه تمام شده مدل شما خواهد گذاشت . مواد لوکس تر نیاز به مراقبت بیشتری برای کار با آنها دارند ، شما معمولاً می خواهید مواد گران قیمت را برای مدل های با کیفیت تر و با کیفیت تر صرفه جویی کنید یا ممکن است تصمیم بگیرید که از آنها به صورت استراتژیک استفاده کنید تا یک قسمت خاص از مدل خود را که می خواهید مشتری (یا هیئت منصفه) روی آن تمرکز کنید ، برجسته کنید.

 

 

 

- من مطالب زیر را با جزئیات بررسی می کنم:

كاغذ , کاغذ کرافت , مقوا راه راه , نئوپان , فوم ,  خشت , چوب ,  چوب پنبه ,  ورق پلاستیک

چند ماده غیر متعارف را نیز فهرست می کنم ، مواردی از قبیل: کبریت ، سیم گلفروشی ، رشته های گیتار ، کاغذ سنباده ، اتصالات زیپ ، گچ ، بتن و  ... 

- تصاویر پروژه: http://pinterest.com/ericreinholdt

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .