مجتمع مسکونی Esfera City Center ، اثر زاها حدید ( Zaha Hadid )

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۸۴ ، بازدید:۸۰۰

ESFERA Monterrey - Zaha Hadid Arquitects

پروژه ای که در ابتدا با 12 برج مسکونی به درخواست کارفرما شروع شد. زاها حدید، معمار پروژه ،پیشنهاد طرحی جدید ،مبنی بر کاهش ارتفاع  پروژه و گسترش پروژه در سطح و به صورت متمرکز , شامل  981 آپارتمان که پیرامون سایت مستطیل شکل جانمایی شده اند، را داد .هر بخش از ساختمان ها به گونه ای شکل داده شده اند، که فضاهای سبز عمومی و حیاط های داخلی و خارجی با یکدیگر در ارتباط و پیوسته هستند،چه برای ساکنین و چه همسایگان . 

مکان : Monterrey, Nuevo Leon, Mexico

سال : 2015

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .