طراحی مفهومی برج های شرکت DJI , اثر نورمن فاستر , چین

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۸۸ ، بازدید:۳۶۸

شرکت DJI یک کمپانی چینی است که در زمینه رباتیک فعال می باشد. برج شرکت DJI در شهر شنزن، چین واقع شده که توسط شرکت معماری نورمن فاستر طراحی شده است. طراحی مفهومی برج بیان کننده تعلیق و سنت می باشد. شرکت طراحی و معماری نورمن فاستر رندر های جدیدی را از مکان اصلی این شرکت در شنزن منتشر کرده است که چشم انداز ویژه ایی را از یک شرکت رباتیک را به نمایش می گذارد. نورمن فاستر به گونه ایی این آسمان خراش را طراحی کرده است که نماد نوآوری های تکنولوژیک می باشد که هم دارای کانسپت های یک الگوی سنتی چینی می باشد و هم به معماری تکنولوژیک و پایدار توجه داشته است. در واقع می توان مفهوم سنتی این آسمان خراش را در یک مورد مهم یعنی”جامعه خلاق در آسمان” تعریف کرد.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .