پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۸۳۷ ، بازدید:۴۶۹

آیا شما هم جز علاقمندان به پرورش گیاهان و سبزیجات تازه در خانه خود هستید؟پس مطلب امروز ستاوین را از دست ندهید.

 

پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

 


Rotofarm یک سیستم هیدروپونیک با طراحی مجسمه وار و الهام گرفته از ناسا است.این سیستم، مجهز به یک سیستم روشنایی ال ای دی ،360 درجه‌ای است که از پیشرفته‌ترین سیستم‌های رشد هیدرو پونیک استفاده می‌کند و نیاز به خاک برای رشد سریع و آسان گیاهان را حذف می‌کند، و توسط اپلیکیشن کنترل اتوماسیون ،مسئولیت آبیاری و نورپردازی گیاه،بهتر کنترل می گردد.

 

پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

 

این سیستم، با ارجاع به تحقیقات انجام‌شده توسط ناسا برای رشد گیاه در شرایط جاذبه صفر توسعه‌ یافته است، که منجر به طراحی چرخشی شده است که هر ۴۶ دقیقه از یک منبع روشنایی  LED در مرکز خود استفاده می‌کند. حرکت چرخشی ،نه تنها نور توزیع‌شده را به طور یکنواخت ارائه می‌کند، بلکه نیروی محدود کننده رشد جاذبه را نیز حذف می‌کند تا رشد را بهبود بخشد.

 

پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

 

Rotoform به 20 عدد شکاف برای گیاهان مجهز است که به عنوان  مکمل برای  رژیم غذایی  گیاهان و سبزیجات تازه کفایت می کند.این سیستم نیازمند استفاده از فیبر Seed Bace با طراحی سفارشی است، که هر کدام از ۱۰۰ درصد فیبر  خالص نارگیل  تشکیل شده‌اند و برای ارائه یک محیط رشد بهینه برای دانه‌ها و در نهایت رشد کامل برای برداشت، فرموله می‌شوند.

 

پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

پرورش سبزیجات در آشپزخانه به شیوه ای مدرن

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: design-milk

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .