تمرین اسکیس با تبلت ، کسب مهارت ساختن

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۶ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۳۸۵۸ ، بازدید:۱۳۷

آیا احساس می کنید برای استفاده از وقت خود در خلوت و تنهایی خود ؛ بیشترین استفاده را می کنید تا مهارت های جدید یاد بگیرید و مفید باشید؟ اگر انتظارات والای خود از آنچه باید انجام دهید را برآورده نکرده اید ، تنها نیستید. 

این به من یادآوری کرده است که همه چیزهایی که من طراحی می کنم ریشه در واقعیت ندارند ، خیال پردازی و تعلیق قوانین فیزیک نیز دارای ارزش هستند و می توانند عملکرد معماری من را به روش های معنی داری تغذیه کنند. اختراع معماری خیالی می تواند به شما کمک کند .  برای من ، این یک پیروزی غنی کننده و آزاد کننده در این زمان قرنطینه بوده است.

امیدوارم با صرف چند دقیقه با من در کتاب طراحی (دیجیتال) ، به شما الهام خواهد داد که به مدت یک یا دو ساعت در کتاب طراحی شخصی خود گم شوید. و اگر در این راه چند مهارت ایجاد کنید .

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .