پروژه The Silo , اثر تیم COBE ، پروژه برتر سال 2018 A Awards ، دانمارک

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۷ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۳۸۵۹

پروژه ای که اخیراً در دانمارک به اتمام رسیده است ، پتانسیل معماری عالی را به تصویر می کشد تا روح مترقی یک کل شهر را به تصویر بکشد. این یک تصمیم شجاعانه توسط شرکت معماری نوآور COBE و مشتری آن طراحی شده است  . به جای اینکه یک ساختمان صنعتی قدیمی در ساحل کپنهاگ را به تخریب کنند ، آنها تصمیم گرفتند که زندگی دوم را به عنوان خانه ساکنان یک منطقه جدید و پر جنب و جوش برای آن رقم بزنند. مجموعه مختصر استفاده مختلط ، به نام The Silo ، نمونه ای منحصر به فرد از استفاده مجدد تطبیقی است که نمونه ای جذاب برای معماران وظیفه بازسازی مراکز شهری تشکیل می دهد. ( منبع : architizer.com )

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .