اتاق خواب چندمنظوره

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۸۹ ، بازدید:۷۲۹۹

درمورد یک اتاق خواب با مساحت 14 مترمربع (واقع درروسیه)،که می توان درآن خوابید،مطالعه کرد،تجهیزات کامپیوتری خودرا درآن قرار داد،انبار کردن لوازم و چندین عملکرد دیگر را باهم درآن داشت،چه فکر می کنید؟با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به طراحی هوشمندانه این اتاق خواب داشته باشیم...

اتاق خواب چندمنظوره

شرکت  INT2 Architecture ،هنگام طراحی این اتاق خواب ،جعبه ای بزرگ که بیشتر از نیمی از اتاق را اشغال کرده بود ،ساخت اما نتیجه نهایی اعجاب انگیز بود.همه چیز به زیبایی ودرنهایت سادگی در اتاق سازماندهی شده بود.

طراحی داخلی اتاق خواب

برای این کار جعبه مورد نظر باید بصورت خلاقانه ای تقسیم بندی می شد.کمدهایی که تخت خواب را دربرگرفته اند،شامل یک کمد لباس و ملحفه،قفسه ای از کتابهای خانواده ،کشویی برای لوازم کوچک،جعبه کشویی برای لوازم بزرگتر و کمدی برای نگه داشتن ویدئو پروژکتور می باشند.

جعبه چندمنظوره

میز تحریر،را می توان تنها مبلمان ایستاده این اتاق قلمداد کرد و سایر لوازم ضروری ومعمول هر اتاق خواب ،دراینجا با دقت و به درستی در جعبه مورد نظر جاسازی شده اند.

طراحی هوشمندانه اتاق خواب

واما دیوار مقابل تخت خواب که درکنار ورودی به اتاق قرار دارد،را می توان دیواری سرگرم کننده دانست.دیواری که نیمی از آن پانلی است که درهنگامی که ویدئو پروژکتور روشن می شود،درنقش یک تلویزیون عمل می کند،درعین حال که این پانل درپشت خود آینه ای را پنهان دارد.نیمه دیگر دیوار ،یک تخته سیاه است که خود درنقش تخته ای چندمنظوره،به عنوان تخته اعلانات و یا صفحه ای برای نقاشی کردن، عمل می کند.

شرکت INT2 Architecture

پلان اتاق خوابی در روسیه

منبع:.trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .