نورپردازی خاص و زیبای پلکان چوبی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۸۹۴ ، بازدید:۵۱۷

در بازسازی آپارتمانی در لندن انگلستان،تیم معماری Patalab Architecture ،برای پلکان مرکزی، پوششی از چوب را انتخاب نمودند که در عین دادن گرمای بیشتر به محیط ،با آجرهای سفید رنگ محیط نیز کنتراست خوبی ایجاد کرده است.

 

نورپردازی  خاص و زیبای پلکان چوبی

 

قسمت داخلی پلکان پهن آپارتمان با تخته های چوبی پوشش داده شده که باعث افزایش بصری ارتفاع شده است.نرده ها و نور مخفی های درنظر گرفته شده در دوطرف پلکان تاثیر دراماتیکی را بر فضا به وجود آورده است.

 

نورپردازی  خاص و زیبای پلکان چوبی

 

زمانی که دقیق تر به جزئیات پلکان توجه کنید ،متوجه فضای خالی میان پلکان و دیوار می شوید و این فاصله گذاری هوشمندانه ،امکان این نورپردازی خاص را ایجاد کرده است.

 

نورپردازی  خاص و زیبای پلکان چوبی

نورپردازی  خاص و زیبای پلکان چوبی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .