قلم هوشمند جدید N2

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳۹۷ ، بازدید:۳۵۹۸

N2 ،قلم جدید هوشمندی است که به معنای واقعی کلمه می تواند هرآنچه را که شما نوشته اید ویا ترسیم کرده اید، به متن دیجیتالی تبدیل کرده و آن را پشتیبانی کند.شما می توانیدحتی  آن را به صورت  PDF ،ذخیره کنید.شما می توانید تا 1000 صفحه متن، برروی این قلم ذخیره کرده و سپس خروجی آن را برروی گوشی ، لپ تاپ و یا تبلت خود انتقال دهید.

قلم هوشمند

همچنین این قلم دارای یک میکروفون و امکان ضبط صدا ست و شما می توانید درزمانی که نیاز است،یک یادداشت صوتی همراه داشته باشید.حتی می توانید امکان انتقال همزمان صداهای ضبط شده با یادداشت های ترسیمی خود،داشته باشید.شما حتی امکان جستجوی متن ،با تاریخ یا با برچسب اختصاص داده شده به آن را دارید.

n2

جنس بدنه این قلم از آلومینیوم بوده و از طراحی زیبا و بادوامی برخوردار است و با هردو  سیستم عامل اندروید و  IOS نیز سازگار می باشد.

قلم هوشمند n2

منبع:blessthisstuff

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .