تجربه طراحی آش‍پزخانه در خانه ای با عرض ۵ متر

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۹۷۷ ، بازدید:۱۵۹۶

تیم معماری Carter Williamson ، در تجربه طراحی آشپزخانه برای خانه ای با عرض ۵ متر در سیدنی استرالیا ایده قابل توجهی را ارائه نموده اند، که با هم در این مطلب به آن نگاهی خواهیم داشت.

 

تجربه طراحی آش‍پزخانه در خانه ای با عرض ۵ متر

 

در این خانه با عرض بسیار کم آن،آشپزخانه بصورت یک ردیف کابینت خطی همراه با جزیره ای باریک و طولانی شکل گرفته است که در ترکیب با یک نیمکت چوبی به فضای نهارخوری تبدیل می شود.در واقع طراحان، با ترکیب جزیره آشپزخانه با نیمکت چوبی درفضا صرفه جویی نموده و به نوعی یک نهارخوری یا صبحانه خوری مناسب را نیز در آشپزخانه ساماندهی کرده اند.

 

تجربه طراحی آش‍پزخانه در خانه ای با عرض ۵ متر

تجربه طراحی آش‍پزخانه در خانه ای با عرض ۵ متر

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .