آویزعمودی کت و لوازم جانبی ذخیره سازی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۰ ، بازدید:۴۱۹۴

راه حلهای زیادی، برای قرار دادن کت،کلاه و یا کیف دستی که بتوان آنها را هنری و یا جذاب نامید ،وجود ندارند، اما این کار شامل هر دو شرط فوق است.المان ذخیره سازی نصب شده برروی دیوار، که خط نامیده می شود و توسط شرکت Apartment 8 برای فضای داخلی شرکت Schönbuch ،طراحی شده است.با ستاوین همراه باشید.

خط

همانطور که از نام آن پیداست ،خط مجموعه ای از میله های عمودی برای نگه داشتن چیزهایی است که در صورت نبود آن ،شما زمان رسیدن به خانه آنها را دربالای طبقه ای رها می کنید. آنها بیشتر شبیه یک دیوار هنری مدرن هستند.

خط

در بالای هر نوارعمودی، بازوی کوچکی وجود دارد، که پایین آمده و فضایی را برای آویزان کردن کت و تمیز کردن به وجود می آورد.سه دندانه واقع در قسمت پایینی هر نوار،مکانی  برای قراردادن کلاه ها و کیفهای دستی ایجاد می کند.این کار در 27 رنگ مات و 17 رنگ براق تولید شده که می تواند با درخواست مدرن هنری خود ،متناسب هر خانه ای باشد.

خط

خط

خط

منبع:dornob ،ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .