طراحی فضای سبز تالار شهر Poznan در لهستان

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۶ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۱۷ ، بازدید:۳۶۷

در طراحی فضای سبز تالار شهر Poznan در لهستان،آتلیه Starzak Strebicki با همکاری Joanna Januszewska ،مبلمان خاصی را درنظر گرفته اند.مبلمان عمومی این فضا،شامل بیست گلدان با فضای سبز ، یک نیمکت گرد که به دور فضای سبز شکل گرفته و چهارده نیمکت متحرک چوبی است.

طراحی فضای سبز تالار شهر  Poznan در لهستان

طراحی فضای سبز تالار شهر  Poznan در لهستان

 

از این نیمکتهای متحرک سفارشی ساز ،می توان برای نشستن،دراز کشیدن و..استفاده کرد و همچنین می توان با چیدمانی متفاوت،طرح یک آمفی تئاتر را ایجاد نمود.

طراحی فضای سبز تالار شهر  Poznan در لهستان

 

گلدان های مثلثی شکل شامل درختان کاشته شده در گلدان ها و چمن های بلندی است که  احساس صمیمیت و دنج بودن را در فضای شهری ایجاد می کنند. گلدان ها،با گلهایی  فصلی پوشش داده شده اند که باعث می شود در فصلهای مختلف،طیف رنگی متنوعی را بتوان مشاهده نمود.

طراحی فضای سبز تالار شهر  Poznan در لهستان

طراحی فضای سبز تالار شهر  Poznan در لهستان

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .