نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۶ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۲۲ ، بازدید:۵۸۷

تیم معماری G8A با همکاری با استودیو معماری rollimarchini ،ساختمان کارخانه ای در شهر Ho Chi Minh City ویتنام را طراحی نموده اند.نمای این کارخانه را گیاهان سبز تشکیل داده اند.

نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

 

ردیف های گیاهان، که هم در نمای خارجی و هم در دیواره‌ های داخلی به کاررفته اند، به حیاط داخلی باز می‌شوند. انتخاب گیاهان برای کمک به بهبود کیفیت هوا و درجه‌حرارت بوده است.

نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

 

ردیف های سبز افقی علاوه بر مزایای گفته شده ، به فیلتر کردن باران و نور خورشید نیز کمک می‌کنند و فضای داخلی دلچسب تری را برای کارگران کارخانه ایجاد می نمایند.

نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

 

حیاط داخلی نیز مکانی برای کارگران است که از بودن در آن لذت می‌برند،این حیاط ،شامل دایره هایی با پوشش چمن و درختانی است که در طول زمان بزرگ‌تر می‌شوند و سایه ایجاد می کنند.

نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

نمای سبز کارخانه ای در ویتنام

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .