خانه Volcano , اثر استودیو طراحی RB Studio , نیوزلند

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۸ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۷۲ ، بازدید:۳۹۶

مکان : نیوزلند ، ساحل Cheltenham

هویت. تام روو ، معمار و مدیر RB Studio توضیح می دهد: "معماری نیوزیلند می خواهد از آنچه دوره مدرن نامیده می شد به یک دوره منطقه ای تبدیل شود ، جایی که ما از مواد و فرآیندهای محلی استفاده می کنیم و از اقتصاد محلی حمایت می کنیم." در این پروژه سقف ها و کف ها با توتارا و الوارهای رومو پوشانده شده اند . تام می گوید: "این سایت در نزدیکی Maungauiki است و وجود کوهی خاص که بر معماری تأثیر می گذارد وجود دارد." 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .