میز شگفت انگیزی ،که گجتهای درحال شارژ شما را درکشوی خود پنهان می کند.

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۱۲ ، بازدید:۲۸۹۲

میز SHIFT ،کاری از تیم Spell ،توانسته زندگی روزمره و کار را ،به خوبی ادغام کند.طراحی مدرن این میز به همراه خطوط ظریف آن،امکان قرارگیری یک فضای مخفی را در زیر میز فراهم کرده است.اگرچه که عمر باتری موبایل ها،تبلت و نوت بوکها افزایش یافته است،اما بازهم شارز کردن آنها امری ضروری است.کشوی مخفی تعبیه شده در زیر میز،کمک می کند تا چهره فضای شما حتی درحین شارژکردن وسایل الکترونیکی تان،آشفته و نامرتب نباشد.کشوی مخفی میز،کابلهای غیر جذاب را از جلوچشم جمع کرده ،درحالیکه وسایل شما راحت و بی دردسر،در حال شارژ هستند.

میز شگفت انگیز

این میز،از چوب سخت بلوط اروپایی ساخته شده و با پودر فلزی با رنگهای جذاب و درسایزهای متفاوت ،پوشش داده شده است.شعار شرکت Spell،که درگذشته نیز ،یکی دیگر از طراحی های خلاقانه آن(طبقه)، را مورد بررسی قرار داده ایم،"جادو کردن فضاهای داخلی با یک لبخند است".

 گجتهای درحال شارژ و پنهان درکشوی میز

 SHIFT Table

شرکت spell

کشوی مخفی

منبع:freshome

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .