آپارتمان مسکونی 98Front , اثر تیم طراحی ODA New York , آمریکا

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۱۶۲ ، بازدید:۴۰۳

Architects: ODA New York

Area: 189000 ft²

Year: 2020

Photographs: Aaron Thompson

شرکت معماری ODA یک ساختمان مسکونی لوکس را در بروکلین به اتمام رسانده است که دارای نماهای به سبک Jenga ساخته شده از بتن و شیشه است. این پروژه توسط ODA مستقر در نیویورک طراحی شده است و هدف آن تلفیق "معماری پیشرفته و مبتکرانه و ساخت عالی" است. در نقشه تقریباً مستطیل ، ساختمان 10 سطح افزایش می یابد و مجموعاً 189،000 فوت مربع (17،559 متر مربع) دارد ، نمای بیرونی ساختمان که از بتن و شیشه ساخته شده ، متشکل از حجم مکعبی است که به صورت نامنظم قرار گرفته و بازی Jenga را به یاد می آورد. بلوک های برجسته باعث ایجاد ترازهای بیشمار و تراس می شوند.

 

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .