مبلمان خاص جهت استراحت اثر Jangir Maddadi Design Bureau

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۲۴ ، بازدید:۳۴۵۲

بي شك قسمت عمده اي از عناصر تشكيل دهنده سيماي هر شهر،مبلمان ان شهر است. اجزايي كه گذشته از كاربردهاي خاص خود ، به زيبايي و انتظام شهر نيز سامان مي بخشند. طبعا شكل گيري عناصر بصري كه تصوير هر شهر را به وجود مي آورند، خاطره هايی را براي هر بيننده در ذهن باقي مي گذارند. اين روزها نقش مبلمان شهري در خدمت رساني به شهروندان هر شهر بر كسی پوشيده نيست .اولين نقشي كه براي طراحي مبلمان شهري قائل مي شويم ، همان برقراري ارتباط بصري مناسب بين طرح و انسان است و يا به زباني ديگر، همان ارتباط بين مبلمان شهري و هويت انسان مي باشد و در دومين نقش خود، وظيفه بازسازي محيط را بر عهده مي گيرد.

 مبلمانی شهری زیبا جهت استراحت اثر Jangir Maddadi Design Bureau

با ستاوین همراه شوید تا اکنون به بررسی یکی از این مبلمان های شهری بپردازیم، این مبلمان چند منظوره ، دارای هشت فضای جداگانه جهت نشستن و استراحت می باشد که هر یک دارای امکاناتی جهت شارژ وسایل ارتباطی شما همچون موبایل، تبلت ها و . . . است . این مبلمان خاص و زیبا توسط Jangir Maddadi Design Bureau طراحی شده است .

مبلمانی شهری زیبا جهت استراحت اثر Jangir Maddadi Design Bureau

مبلمانی شهری زیبا جهت استراحت اثر Jangir Maddadi Design Bureau

مبلمانی شهری زیبا جهت استراحت اثر Jangir Maddadi Design Bureau

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .