تختخوابهای سرگرم کننده برای اتاق خواب کودکان

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۳ ، بازدید:۵۴۶۸

کارخانه آلمانی  Paidi ،می تواند به شما در مبلمان کردن اتاق کودکتان و کاربردی و زیبا کردن آن کمک کند.میان محصولات این کارخانه شما می توانید مبلمان هایی با کیفیتی بالا ، برای کودکان خود در هر رنج سنی، ازسن نوزادی تا نوجوانی پیداکنید.علاوه بر مبلمان های معمول اتاق کودک ،این کارخانه طیف متنوعی از فضاهای بازی همراه با فضای خواب را پیشنهاد می دهد.این تختخوابها تنها جایی برای خوابیدن نیستند، بلکه می توان زمان بسیار سرگرم کننده ای را در آنها گذراند. با کمک آنها می توانید بازیهای بسیاری را برای کودکان خود،حتی در یک اتاق بسیار کوچک سازماندهی کنید   .در این محصولات مدلهای خاص دختران و پسران وجود دارند که همه آنها دارای ترکیبی رنگ تازه و بسیار جذاب می باشند. این تختخوابها ،با وسایل بازی مختلف و چادرهای بازی در شکلهای متنوع، مجهز شده اند.یکی از مزایای جالب آنها ،وجود المان های نور است که حرکت بدون خطر بچه ها را در تاریکی ممکن می سازد.اگر قصد طراحی اتاق خواب کودکتان را با یکی از انواع این محصولات دارید، اطلاعات بیشتری راجع به آن را در سایت  Paidi خواهید یافت.

 تختخوابهای سرگرم کننده Paidi

 تختخوابهای سرگرم کننده Paidi

 تختخوابهای سرگرم کننده Paidi

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: digsdigs

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .