یک شومینه خلاقانه

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۳۸ ، بازدید:۴۱۸۶

JC Bordelet ،طراح شومینه فرانسوی که طراحی شومینه های فلزی و مدرن را به عهده دارد. Zelia 908 ،یک شومینه استوانه ای و معلق از سقف است ،که برای قرارگرفتن درمرکز اتاق مناسب است.ساختار اصلی آن از فلز و شیشه بوده و این مدل آن،چوب سوز می باشد.ویژگیهای خاص این شومینه عبارتنداز :انتخاب رنگ نارنجی سوخته و سطحی صیقلی توسط طراح و همچنین صفحه شیشه ای یکسره،که تماشای شعله را از هرنقطه ای از خانه امکان پذیر می سازد.سایز شومینه که دایره ای به قطر 1 متر می باشد،باعث حضور پررنگ و قدرتمند Zelia در فضا می شود.

شومینه خلاقانه

طراحی شومینه

منبع:trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .